Quizeirro to nie tylko quiz wiedzy pod postacią darmowej aplikacji quizowej, ale przede wszystkim rozrywka, jakiej jeszcze nie znacie! Czujesz się quizowym wyjadaczem? Lubisz popisywać się w quizach wiedzy ogólnej? Sprawdźcie, czy rzeczywiście tak jest.

Aplikacja zawiera tysiące pytań, podzielonych na 25 kategorii tematycznych, takich jak Sport, Film, Motoryzacja, Technologie, Kulinaria, Muzyka, Historia, Gry komputerowe, Polityka, Literatura i Seriale. Jest też coś dla tych, co uwielbiają niespodzianki - kategoria Królik z kapelusza. Stopień trudności jest zróżnicowany - od pytań banalnie prostych, po takie, które mogą być wyzwaniem nawet dla ekspertów - a baza pytań regularnie powiększana.

Quizeirro

Quizeirro oferuje trzy tryby gry:

1. Zagraj sam - każdy może przećwiczyć swoją wiedzę i dążyć do jak najlepszych wyników,

2. Pojedynki - daje możliwość stoczenia walki z losowo wybranym przeciwnikiem lub ze znajomym,

3. Turnieje - to świetna okazja, by powalczyć o najlepszy wynik w gronie znajomych lub z innymi użytkownikami Quizeirro.

Różnorodność pytań i trzy stopnie trudności sprawiają, że nasz quiz wiedzy nigdy się nie nudzi, a chęć zwycięstwa motywuje do wypróbowania wszystkich trybów gry. Możliwość wyboru przeciwników lub stworzenie turnieju pozwala na zorganizowanie zabawy w gronie znajomych o określonych zainteresowaniach - nie tylko quiz wiedzy ogólnej, ale także quiz o piłce nożnej, quiz historyczny, czy quiz o zwierzętach. 

Aplikacja Quizeirro jest już dostępna do pobrania w Google Play.