Odpowiedzi do zadań z podręczników w apce Skul

pobierz

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ogólne informacje o Bryk.pl
  • 1. Czym jest Bryk.pl? Bryk.pl to społecznościowy serwis edukacyjny, którego misją jest ułatwianie uczniom szkolnej codzienności. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Znajdziesz tu (w nim) przygotowane przez nauczycieli streszczenia najważniejszych lektur uwzględniające m .in. plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów czy omówienie problematyki utworów i prawie 30 tys. wypracowań na niemal każdy temat na wszystkich poziomach edukacji. Dział Jak pisać składa się ze wskazówek, dzięki którym napisanie eseju czy reklamy już nie będzie trudne. Jeśli chciałbyś podzielić się wiedzą i swoim wypracowaniem na dowolny temat – dodaj je do serwisu – zdobędziesz uznanie, a inny użytkownicy na pewno Ci za to podziękują.
  • 2. Czy korzystanie z Bryk.pl jest płatne? Dostęp do treści i funkcjonalności oferowanych przez Bryk.pl jest bezpłatny. Każdy użytkownik może założyć nieodpłatnie konto i w jego ramach dodawać wypracowania oraz tworzyć listy ulubionych.
  • 3. Czy mogę kopiować treści z Bryk.pl i rozprzestrzeniać je gdzieś indziej? Każdemu użytkownikowi serwisu Bryk.pl przysługuje prawo do wykorzystywania udostępnianych w nim treści tylko i wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku osobistego, wytworzenie przez Użytkownika. Zapisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku mają w tym zakresie zastosowanie. Kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z treści i materiałów oznaczonych jako pochodzące od Bryk.pl lub Interia.pl nie jest dopuszczalne - chyba, że na podstawie odpowiedniego upoważnienia udzielonego przez podmiot uprawniony. Jeżeli spodobały ci się treści zamieszczone w serwisie Bryk.pl, zachęcamy do udostępniania ich za pomocą funkcji dostępnych w serwisie, poprzez udostępnianie linka na Facebooku lub w wiadomości mailowej.
Konto użytkownika
  • 1. Jak założyć konto na komputerze? Utworzenie konta w Bryk.pl jest szybkie, proste i darmowe. Jeśli korzystasz z serwisu Bryk.pl za pośrednictwem przeglądarki na komputerze stacjonarnym lub laptopie: Aby założyć konto kliknij przycisk „ZAREJESTRUJ” widoczny w prawym górnym rogu serwisu. Uzupełnij wymagane dane (nick, hasło, adres e-mail), przepisz kod autoryzacyjny, zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk „Załóż konto” u dołu strony. Pamiętaj, że Twój nick musi być unikalny.
  • 2. Jak założyć konto za pośrednictwem Facebooka na komputerze? Jeśli korzystasz z serwisu Bryk.pl za pośrednictwem przeglądarki na komputerze stacjonarnym lub laptopie kliknij w biały napis „ZAREJESTRUJ” widoczny w prawym górnym rogu strony. Po przejściu na formularz rejestracji, kliknij w niebieski przycisk „F ZALOGUJ SIĘ” widoczny po prawej stronie napisu „Zarejestruj się” nad formularzem i postępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. W ostatnim kroku podaj swój nick, który będzie widoczny w serwisie Bryk.pl zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk „Załóż konto” u dołu strony.
  • 3. Jak założyć konto na telefonie lub tablecie? Utworzenie konta w Bryk.pl jest szybkie, proste i darmowe. Jeśli korzystasz z serwisu Bryk.pl za pośrednictwem przeglądarki na telefonie lub tablecie kliknij ikonkę „ludzika”, widoczną w prawym górnym rogu strony. Kliknij w zielony link “Zarejestruj się”. Uzupełnij wymagane dane (nick, hasło, adres e-mail), przepisz kod autoryzacyjny, zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk „Załóż konto” u dołu strony.
  • 4. Jak założyć konto za pośrednictwem Facebooka na telefonie lub tablecie? Jeśli korzystasz z serwisu Bryk.pl za pośrednictwem przeglądarki na urządzeniu mobilnym – laptopie lub tablecie - kliknij ikonkę „ludzika”, widoczną w prawym górnym rogu strony. Kliknij w niebieski przycisk „ZALOGUJ Z FACEBOOK” i postępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. W ostatnim kroku podaj swój nick, który będzie widoczny w serwisie Bryk.pl zaakceptuj regulamin i kliknij w przycisk „Załóż konto” u dołu strony.
  • 5. Zapomniałem hasła, co robić? Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, skorzystaj z formularza przypominania hasła. Znajdziesz go klikając w „NIE PAMIĘTAM HASŁA” pod polem wpisywania hasła. W polach formularza podaj adres e-mail, na który zostało założone konto oraz przepisz kod autoryzacyjny. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z dalszymi instrukcjami. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane. Formularz przypominania hasła “Nie pamiętam hasła” znajdziesz, klikając w “ZALOGUJ” widoczne w prawym górnym rogu.
  • 6. Jak zmienić hasło? Hasło można zmienić w "Edycji profilu” - opcji zmiany ustawień konta, dostępnej po zalogowaniu i kliknięciu w miniaturkę swojego awatara i nazwy konta, widocznych w prawym górnym rogu strony. W zakładce “Hasło” uzupełnij wszystkie pola w formularzu. Na adres mailowy, na które założono konto zostanie wysłana wiadomość z dalszą instrukcją postępowania. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane. Pamiętaj, że Twoje hasło musi mieć minimum 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną małą i jedną wielką literę

Nie znalazłeś odpowiedzi lub nie jest ona wyczerpująca?

Napisz do nas

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.