Stroje na karnawał

Kreatywne, kolorowe przebrania to nieodłączny element balów karnawałowych. Barwny i ciekawy kostium z pewnością rozweseli naszych znajomych. Wszyscy goście powinni zostać poinformowani przed imprezą o przebieranym charakterze wydarzenia. Można ustalić także bardziej precyzyjny dress code, np. związany z konkretnym filmem czy dekadą. Kompletowanie przebrań to świetna zabawa dla wszystkich, więc warto zaangażować swoich znajomych w imprezę kostiumową.

Jedzenie na karnawał

Niezależnie od tego czy karnawał spędzasz ze znajomymi, rodziną czy samotnie, warto zadbać o przygotowanie jedzenia. Menu na imprezę w domu powinno obejmować przede wszystkim przekąski, na przykład koreczki, deskę serów i wędlin czy sałatki. Możemy kupić także chipsy, paluszki, słodycze itp. Warto zadbać również o sposób podania, ponieważ estetyka wpływa na nasz apetyt i przyjemność z jedzenia. Duży wybór produktów na karnawał znajdziecie w sieci hipermarketów https://www.kaufland.pl/

Dekoracje karnawałowe

W karnawał warto zadbać także o klimatyczne oświetlenie, np. dekoracje świetlne, świeczki lub kolorowe światło. Dom czy mieszkanie można oświetlić także z zewnątrz. Gdy szczególnie zależy Ci na wystroju, możesz rozwiesić w domu balony, serpentyny i banery z życzeniami noworocznymi. Jeśli organizujesz imprezę, wydziel w swoim domu trzy strefy do: tańczenia, jedzenia oraz odpoczynku lub rozmowy. Kiedy podejmujesz gości z daleka, przygotuj im miejsce do spania.

Więcej inspiracji znajdziecie na Instagramie i Tik Toku @kauflandpolska. Sieć hipermarketów Kaufland regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych przepisy na pyszne potrawy, informacje o nowych produktach i promocjach, a także wzruszające i zabawne spoty reklamowe. Obserwującym najbardziej przypadły do gustu śmieszne tik toki, te najpopularniejsze mają blisko 3 milionów wyświetleń - to naprawdę bardzo dobry wynik! Na Instagramie znajdziecie inspirujące i apetyczne zdjęcia dań wraz z przepisami. Do tworzenia treści zaangażowani są także ulubieni influencerzy internautów, na kanałach social media znajdziemy efekty współpracy z Leną Gryszko, Werką Dietetykiem i Gotuj z Diego. Zaobserwuj @kauflandpolska w mediach społecznościowych i bądź zawsze na bieżąco!


Artykuł sponsorowany
materiały promocyjne