Bryk.pl od lat jest miejscem, które warto odwiedzić na tydzień, dzień czy godzinę przed sprawdzianem. Kiedy w głowie pojawia się pustka i myśl „o czym tu napisać”, zawsze możecie zwrócić się do nas. W nowej wersji usprawniliśmy działanie wyszukiwarki, łatwiej więc wyszukać odpowiednie treści. Dodatkowo możecie skorzystać z możliwości wyboru szkoły, przedmiotu i rodzaju treści na stronie głównej. Jak widzicie teraz są tam wypracowania i lektury, ale już niedługo pojawią się gotowe ściągi, możliwość zadania szybkiego pytania i uzyskania konkretnej odpowiedzi. Co ważne – serwis działa świetnie na waszych smartfonach! 

W dziale streszczenia lektur znajdują się profesjonalnie przygotowane przez nauczycieli opracowania. Zawierają takie kategorie jak plan wydarzeń, charakterystyka bohaterów, czas i miejsce akcji, geneza utworu, problematyka i biografia autora. Wszystkie najważniejsze zagadnienia w jednym miejscu!

Dział wypracowania to treści, które publikują nasi użytkownicy – od historii starożytnej Grecji, po metody mierzenia rezystencji. Jeżeli macie swoje notatki, które kurzą się na biurku lub nieużywane zapełniają wam komputer – podzielcie się nimi z innymi użytkownikami, na pewno będą wam wdzięczni! 

Jak napisać to miejsce, gdzie znajdziecie podpowiedzi, jak pisać treści, które śnią się po nocach uczniom na różnych etapach edukacji. Opowiadanie, esej, rozprawka, list i wiele innych, wszystkie wzbogacone o żelazne zasady i gotowe przykłady.

W sekcji artykuły będą pojawiać się „tips&tricks” jak ułatwić sobie życie w szkole, jak wybrać odpowiednie studia, jak z głową podejść do nauki i inne przydatne dla was informacje. W końcu podobno uczymy się przez całe życie.

Bryk.pl będzie rozkręcać się z rokiem szkolnym. Już wkrótce znajdziecie też ściągi gotowe do wydrukowania, możliwość zadania pytania w trakcie sprawdzianu i kilka innych narzędzi, dzięki którym razem przebrniemy przez kolejny rok szkolny. 

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie nowej wersji piszcie do nas na kontakt@bryk.pl

Powodzenia przy tablicy i na niezapowiedzianych kartkówkach!