Od 2015 roku Bryk.pl należy do serwisów edukacyjnych Grupy Interia. By zachować jak najlepszą jakość naszych streszczeń i opracowań lektur oraz innych pomocy naukowych, współpracujemy z nauczycielami, którzy tworzą dla nas treści i weryfikują ich rzetelność.  

Artykuły dotyczące newsów ze świata edukacji, ciekawostek naukowych i przydatnych porad dla uczniów i ich rodziców, a także quizy tematyczne oraz wywiady przygotowuje nasza redakcja. Poznaj nas bliżej!

Olivia Budzik

Kierowniczka serwisów edukacyjnych Grupy Interia

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej i zarządzania projektami IT. Od ponad 7 lat zarządza produktami i projektami o charakterze edukacyjnym w Grupie Interia m.in. Bryk.pl, Opracowania.pl, Skul.pl. i aplikacje — Omnibus i Skul. W swojej karierze była m.in. dziennikarką, wydawczynią serwisu lifestyle’owego, pracowała w agencji marketingowej, uczyła webwritingu i tworzyła produkty internetowe (serwisy i aplikacje mobilne). 

Joanna Cwynar

Redaktorka 

Absolwentka filologii polskiej z mediami związana od kilku lat. Pracę w Interii rozpoczęła w 2021 roku. Wcześniej publikowała w czasopismach kulturalnych i w dzienniku regionalnym. Ma także doświadczenie pedagogiczne, dlatego najchętniej pisze o tematach związanych z edukacją. 

Monika Wąs

Redaktorka 

Humanistka od dziesięciu lat podejmująca różne wyzwania zawodowe związane z edukacją. Kilkuletnie doświadczenie w pisaniu i redagowaniu treści do wydawnictw drukowanych oraz na strony internetowe ułatwia jej przygotowywanie interesujących i przydatnych artykułów oraz quizów dla młodych czytelników. 

Chcesz się z nami skontaktować? Masz sugestie, uwagi albo widzisz na stronie błąd? Napisz do nas na adres: kontakt@bryk.pl.