Asecendent - Co to Jest?

Wyobraźnia bez wątpienia prowadzi nas do różnych zakamarków życia i jesteśmy w stanie oprzeć o nią rzeczywistość. Z tego też względu tak bardzo przerażają nas horrory, które są zupełnie surrealistyczne w porównaniu do realnego życia. Mimo to, znajdując się w jakimś ciemnym miejscu po zmroku, odczuwamy niemały stres oraz niepokój. Do głowy przychodzą nam niezliczone czarne scenariusze, choć nie powinny.

Oczywiście, znaki zodiaku mają wiele wspólnego z takimi zachowaniami. Wszystko za sprawą faktu, że to właśnie one często "informują nas" o tym, jaki kto ma charakter. Oczywiście wiadomo, że data urodzenia wcale nie musi być tego wyznacznikiem. Czym w tym wszystkim jest ascendent? Jest to tzw. punkt ekliptyki, który wschodzi w konkretnym momencie i miejscu na naszej planecie. Wyciągamy z niego nasz 3 znak zodiaku.

Ciekawym faktem jest to, że wiele sportowych osobistości ma naprawdę bujną wyobraźnię, co oczywiście można usłyszeć w wielu wywiadach. Jest to duży plus, gdyż to właśnie marzenia pozwalają na zdobycie wyobrażenia o przyszłym zwycięstwie. Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z obstawianiem, jako fani sportu, to sprawdźcie go plus bet kod promocyjny. Oferuje on przede wszystkim zakład bez ryzyka i grę bez podatku.

Ascendent a Znaki Zodiaku - O co Chodzi?

Wspomnieliśmy już nieco na temat tego, czym jest ascendent, jednak warto sprecyzować ten temat, wspominając nieco o całej kwestii znaków zodiaku. Okazuje się bowiem, że nie jesteśmy obdarowani jednym znakiem, a aż trzema i każdy z nich określa inną część naszego życia. Ten znak, który pochodzi od dnia naszego urodzenia, nazywa się znakiem słonecznym. Określa on nasze ego, ale i naszą witalność.

Bierze się z tego, w którym miejscu słońce miało swoje położenia, w trakcie dnia naszych narodzin. Kolejnym z nich jest oczywiście nasz znak zodiaku w Księżycu. Jak możecie się domyślać w tym wypadku, chodzi o położenie księżyca w dniu naszych narodzin. Za co odpowiada? Określa on przede wszystkim kwestie intymne, takie jak chociażby emocje, ale także nasz sposób, na ich wyrażanie wobec innych.

Ostatnią opcją, która jest ważna w naszej trójce, jest rzecz jasna ascendent, czyli położenie, w którym wschodził podczas naszych narodzin. Mówi się, że jest on w tym wszystkim najważniejszy. Nazywa się go personą, czyli inaczej mówiąc maską, którą nosimy przy innych. Jest to wasza reputacja, ale i wrażenie oraz myśli innych na waszą osobę. Co ciekawe, opisuje on także nasz wygląd, taki jak sylwetka, czy typ urody.

Jak Sprawdzić Ascendent - Czego Potrzebujecie?

Wiele osób nie ma zielonego pojęcia, jaki właściwie jest ich ascendent, czy też znak zodiaku w księżycu. Jak można to sprawdzić? W Internecie możemy znaleźć rozmaite kalkulatory, które wyliczają właśnie takie informacje na wasz temat. Potrzebujecie jednak do tego kilku istotnych informacji. Oczywiście ważna jest przede wszystkim wasza data urodzenia. Drugim istotnym elementem jest godzina, w której się urodziliście.

Ostatnim składnikiem do tego, by poznać swój ascendent, jest oczywiście miejsce, a dokładniej miasto, w którym przyszliście na świat. Wpisując w kalkulator te komponenty, poznacie swoje rozmaite cechy na podstawie astrologicznych wierzeń. Czy sądzicie, że znaki zodiaku mogą definiować wasze charaktery?

Artykuł sponsorowany

Materiał Promocyjny