Trzy kroki i zaliczysz

W Omnibusie znajdziesz opracowania najważniejszych zagadnień, które przerabiasz na lekcjach, przygotowane przez nauczycieli i specjalistów. Nie straszna będzie kwarantanna nawet mimo zbliżających się egzaminów! Każdy przedmiot podzieliliśmy na działy tematyczne, żebyś mógł łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz. Możesz też podpiąć swój podręcznik i powtarzać na bieżąco, zgodnie z tym, co twoja klasa w tym momencie przerabia. Naukę ułatwią ci trzy kroki – zapoznanie się z opracowaniem, powtórka najważniejszych zagadnień za pomocą zestawu fiszek i rozwiązanie testu, który pomoże ci sprawdzić, czy już wszystko umiesz. Baza materiałów ciągle się powiększa o testy i fiszki dodawane przez użytkowników – ty też możesz je dodawać i uczyć się w drodze do szkoły!

Ogarnij się 

Masz problem z tym, że twoje notatki są rozrzucone wszędzie, zeszyty zapisujesz wtedy, kiedy akurat przypomnisz sobie, żeby notować, a połowa ważnych zagadnień ucieka gdzieś w niepamięć? Teraz jest jeszcze trudniej, zamknięte szkoły przez pandemię  koronawirusa powodują, że nie masz od kogo pożyczyć zeszytu, a źle ci się uczy ze zdjęć w telefonie. Czasami dobrze jest skorzystać z narzędzia, które ułatwi przejście do następnej klasy. W Omnibusie masz gotowe tematy, do których możesz przypinać swoje notatki. Notatki zrobisz łatwo i szybko w aplikacji! Oprócz zorganizowania swojej nauki potrzebna ci będzie jeszcze dodatkowa motywacja. W aplikacji zdobywasz diamenty i odznaki i na bieżąco możesz oglądać swój progres.

Bądź sprytny i współpracuj

Możesz próbować mierzyć się z nauką w pojedynkę. Pewnie się uda, ale warto wypróbować współpracę szczególnie, kiedy podczas pandemii trzeba siedzieć w domu! W Omnibusie uczysz się z fiszek, przesuwając je w lewo (nie umiem) lub w prawo (umiem). W ten sposób odpytujesz się z najważniejszych zagadnień, ale możesz także zaprosić do tego kolegę lub koleżankę. Oni będą widzieli pytanie i odpowiedź, a ty jedynie pytanie. To szybki i skuteczny sposób na szybką powtórkę przed sprawdzianem! Twój znajomy nie musi mieć nawet aplikacji, ale musicie siedzieć obok siebie. Może skorzystać z serwisu opracowania.pl, który łączy się z Omnibusem. 

W Omnibusie jest jeszcze opcja zarówno dla tych, którzy chcą odpocząć od nauki, jak i dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. To olimpiady tematyczne z materiałów, które w tym momencie przerabiane są w szkole. Konkuruj z użytkownikami z całej Polski! Raz na jakiś czas odpalamy olimpiady, które nie są związane z nauką. W tym momencie możesz zabrać udział w olimpiadzie z pytaniami o najnowsze gry.

Ściągnij aplikację Omnibus ze Sklepu Play i wypróbuj ją!