Odpowiedzi do zadań z podręczników w apce Skul

pobierz

Hej, kto by mi pomógł napisać rozprawkę do 8 kl. na temat:

"napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że dzięki współpracy z innymi można wiele osiągnąć. W argumentacji odwołaj się do lektóry obowiązkowej i innego utworu literackiego.

Odpowiedzi (1)

kajzerr 28.09.2023 20:54

Zgłoś

Jeśli chcesz poprawić wydajność swojego internetu domowego tylko na jednym komputerze, możesz spróbować kilku różnych rozwiązań:

1. Zamknij niepotrzebne aplikacje i karty przeglądarki - im mniej programów i stron internetowych jest otwartych na twoim komputerze, tym mniej zasobów jest wykorzystywanych, co pozwala na szybsze działanie internetu.

2. Zmień przeglądarkę - niektóre przeglądarki internetowe są bardziej zasobożerne niż inne. Jeśli korzystasz z przeglądarki, która spowalnia twoją prędkość internetu, spróbuj przełączyć się na inną, taką jak Mozilla Firefox, Google Chrome lub Opera.

3. Wyłącz oprogramowanie antywirusowe - niektóre programy antywirusowe mogą spowalniać działanie internetu, ponieważ skanują każdy przesyłany plik. Spróbuj wyłączyć program antywirusowy i sprawdź, czy to poprawiło prędkość internetu.

4. Zaktualizuj sterowniki sieciowe - nieaktualne lub uszkodzone sterowniki sieciowe mogą powodować problemy z połączeniem internetowym. Spróbuj zaktualizować sterowniki sieciowe i sprawdź, czy to pomogło.

5. Wyłącz oprogramowanie Peer-to-Peer - programy Peer-to-Peer, takie jak BitTorrent,

0
0

Potrzebujesz pomocy?

Rozprawki (Język polski)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.