Pomoże ktoś ?

Zadanie polega na stworzeniu aplikacji internetowej, która będzie za pomocą języka PHP łączyła się z bazą danych MySQL i obsługiwała wymianę informacji. 

1. Należy stworzyć bazę danych z użytkownikami, która będzie przechowywała ich dane - loginy, dane personalne, email, hasło. Istotne jest by każda tabela w bazie posiadała odpowiednio utworzone klucze i powiązania między danymi. Baza powinna spełniać wymagania relacyjnej bazy danych.

2. Należy stworzyć stronę, na której dla niezalogowanego użytkownika będzie wyświetlana informacja na temat konieczności zalogowania się lub rejestracji (sama rejestracja nie jest wymagana, ale jej implementacja może wpłynąć na podwyższenie oceny ;) ) oraz z formularzem do logowania/rejestracji. 

UWAGA: strona docelowa nie powinna dać się otworzyć bez wcześniejszego zalogowania ;)

3. Po zalogowaniu się będzie się otwierała strona, na której będą wyświetlane informacje/newsy na dowolny temat z pliku tekstowego lub z bazy danych z możliwością dodawania kolejnych newsów. 

 

Ocenie podlegają:

1. Struktura i operacje na bazie danych2. Witryna internetowa3. Styl CSS strony i jakość wizualna4. Skrypt połączenia z bazą i wymianą danych z pliku

Odpowiedzi (3)

Julka-Queen 06.07.2023 10:44

Zgłoś

Nie

0
0

konto usunięte 05.06.2023 11:17

Zgłoś

Powtórz nie usłyszałem

0
0

konto usunięte 04.06.2023 22:48

Zgłoś

nie

1
0

Potrzebujesz pomocy?

Informatyka (Pozostałe)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.