Przejdź na stronę główną Interia.pl

Napisz opowiadanie o Bohateru literackim lektury obowiązkowej(mały książę, opowieść wigilijna, quo vadis Niemcy, kamienie na szaniec), którym zainteresowały się współczesne media. Ogólnie nie wiem jaka ma być nawet tego fabuła. Przecież to musi mieć jakiś punkt kulminacyjny, ale co tu może się stać!?

Odpowiedzi (1)

Mysterious 24.04.2019 10:30

Zgłoś

Mały Książę już dłuższy czas przebywał na ziemi. Mimo że miał już swojego baranka, widząc w okół tylu ludzi postanowił, że przyda mu się drugi na wypadek gdyby tamtemu się coś stało.
- Narysuj mi baranka - zwrócił się do niskiej blondynki, która miała na oko piętnaście lat. Dziewczyna uśmiechnęła się do chłopca i narysowała mu to, co chciał.
- Jejku, bardzo dziękuję - odparł zadowolony chłopiec.
- Robicie jakiś eksperyment inspirowany "Małym Księciem"? - zapytała.
Blondynek spojrzał tylko na dziewczynę.
- Skąd znasz moje imię? - zapytał, co zbiło z tropu dziewczynę.
- Yyyy... no, czekaj, co? - usłyszał odpowiedź dziewczyny.

Ich rozmowie przysłuchiwał się pewien chłopak. Był to wysoki, chudy nastolatek z wiecznie obrażonym wyrazem twarzy.
- Ej wy tam! - krzyknął w stronę kamery. Prowadzono bowiem jakiś wywiad lub opowiadano historię zamku. Było to jedna nieistotne.
- Patrzcie to Mały Książę! - skończył swoją wypowiedź. Media zainteresowane, widząc chłopca w czerwonym płaszczu podbiegły do rozmawiających.

Na dziecko spadła masa pytań. Wszyscy jednak zarzucali mu, że przebrał się, że jest nieprawdziwy. Ludzie gratulowali mu pomysłu na taką akcję. A Mały Książę tylko się irytował i dezorientował. Chciał wiedzieć o co tym ludziom w zasadzie chodzi! Blond włosa dziewczyna postanowiła mu pomóc. Zabrała dziecko spośród tłumu mówiąc, że muszą już iść...

0
0

Potrzebujesz pomocy?

Lektury (Język polski)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.