Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak napisac list do ukochanej dziewczyny, z ktora chcesz spedzic cale swoje zycie.W liscie wyjasnij slowa ,,Ślubuje ci milosc,wierność i uczciwosc małżenską....................,,

Odpowiedzi (1)

joanna24 25.10.2018 13:50

Zgłoś

Moja kochana,
Piszę do Ciebie ten list, chociaż ciężko jest mi opisać, to co czuję. Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić jak bardzo za Tobą tęsknie. Kiedy wrócę, powiem ci to wszystko prosto w oczy. Na razie musi nam wystarczyć list.
Wiem, że nie ma mnie teraz z Tobą, ale nie długo wrócę. Nie mogę się doczekać, kiedy złożymy przysięgę. Wiem, że znasz jej słowa tak jak wszyscy, ale rozłąka sprawiła, że zacząłem się zastanawiać nad jej sensem. Zacznę od początku. „Ślubuję ci miłość...”, bo czym byłoby nasze życie bez miłości, która to wszystko zaczęła. Następna jest wierność, w tych czasach ludzie nie szanują tej ważnej części każdej relacji. Wierność to wybór, a ja wybieram Cię i życie, w którym nie będzie miejsca na zdradę. Uczciwość małżeńska to oczywiste, bo każde małżeństwo powinno opierać się na prawdzie. Kłamanie nie jest moją mocną stroną, wiesz, bo znasz mnie jak nikt inny. Końcówka przysięgi jest dla mnie najważniejsza słowa: ...oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci, przypominają mi one o potędze miłości. Ludzie z łatwością rzucają słowa na wiatr. Ta przysięga w dzisiejszych czasach jest mówiona bez zrozumienia. Samo małżeństwo jest tożsame z tym prostym zdaniem. Mam nadzieję, że tak samo postrzegasz te słowa. Przed nami całe życie, które razem spędzimy. W chwilach zwątpienia wracaj do tej przysięgi, niech zawsze ci przypomina o tym, że moja miłość do Ciebie się nie skończy.
Niestety muszę już kończyć; obowiązki wzywają. Pamiętaj, że wrócę do Ciebie, a wtedy już nic nie będzie nas dzielić. Napisz mi, co myślisz o tej przysiędze. Mam nadzieję, znaczy dla Ciebie tyle samo co dla mnie. Czekam na Twoją odpowiedź. Kocham cię!

XYZ

2
0

Potrzebujesz pomocy?

Religia (Pozostałe)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.