WFFF!!!PROSZĘ O POMOC WF!!!!!! Na TERAZ .proszęęę .TEMATYKA TO MATMA BO NIE MA WF!!!!!!!!                        1. Omów konsekwencje zdrowotne stosowania używek i substancji psychoaktywnych w odniesieniu do podejmowania aktywności fizycznej                                                                                                                                                              2. Wymień przyczyny i skutki otyłości oraz nieuzasadnionego odchudzania się i używania sterydów w celu zwiększenia masy mięśni

Odpowiedzi (2)

kuskakikuska3211

kuskakikuska3211

Nadzieja Bryka

kuskakikuska3211 12.11.2020 12:53

Zgłoś

Konsekwencjami używek i substancji psychotropowych uzależnienie, niszczenie się: krtani, płuc , żołądka , wątroby, obumieranie szarych komórek, możliwość utraty wzroku, poronienie, złe samopoczucie psychiczne i fizyczne, raka ,a nawet utrata ŻYCIA.

0
0

mause 10.11.2020 13:03

Zgłoś

przyczyną otyłośći jest brak ruchu i niewłaśćiwa dieta,
skutkiem jest smniejszona sprawność.
przyczyną odchudzania jest myśl że jest sie jest atrakcyjniejszym będąc chudszym, zaś skutek to spadek energii lub jej całkowity brak.
skutkiem używania sterydów w celu zwiększenia masy mięśni, jest niechęć do ćwiczenia. skutek: słabsze mięśnie niż przy ćwiczeniach

0
0

Potrzebujesz pomocy?

Matematyka (Pozostałe)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.