list oficjany o brak koszy do segregowania śmieci

Odpowiedzi (1)

pitucha 04.02.2019 10:54

Zgłoś

Łódź, 04.02.2019 r. miasto i data
Jan Kowalski imię i nazwisko
ul. Krakowska 0 adres
90-006, Łódź kod pocztowy i miasto

                                                                                        Prezydent Miasta (np. Łodzi)
                                                                                         imię i nazwisko (np. Jan K.)
                                                                                           adres (np. ul. Krakowska)

Jako przedstawiciel mieszkańców miasta Łodzi apeluję do Pana/Pani o wprowadzenie w naszym mieście więcej rozwiązań umożliwiających nam zadbanie o czystość środowiska.
Największym problemem w naszym mieście jest walka z odpadami, które często nie są nawet oddawane w odpowiednie miejsca, a składowane na tzw. dzikich wysypiskach. Potrzebujemy koszy do segregowania odpadów, aby zadbać o czystość i wizerunek miasta. Ubolewam nad tym, że nasze miasto nie bierze udziału w recyklingu, a śmieci wywożone są bez segregacji. Nasze wysypisko jest coraz większe, co działa tylko na niekorzyść miasta. Na terenie naszej gminy brakuje pojemników, umożliwiających mieszkańcom segregację śmieci. Prowadzi to do sytuacji, że ludzie wrzucają wszystko naraz. Nawet takie, jak szkło i plastik, które jak doskonale wiemy, ulegną rozpadowi dopiero w następnym wieku.
Apelujemy, o objęcie wszystkich mieszkańców systemem zbierania odpadów co umożliwi zwiększenie poziomu recyklingu w naszym Mieście. Jeżeli doprowadzimy do sytuacji, że na każdej ulicy będą pojemniki umożliwiające segregację odpadów tj. papier, szkło i plastik, a następnie zawartość tych pojemników nie będzie lądowała w jednej ciężarówce, zachęci to ludność do segregacji śmieci i konsekwentnego dbania o środowisko.

Możesz wpisać nasze miasto, nasza gmina, na terenie powiatu, zależy jakiego rejonu dotyczy problem. Tak samo trzeba zmienić imię, nazwisko, adres. Pamiętaj o tym, że mniejsze miasta mają burmistrzów, a nie prezydentów.

1
0

Potrzebujesz pomocy?

Listy (Język polski)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.