Opisz o psie

Odpowiedzi (3)

kasiaaa300

Wschodząca gwiazda

kasiaaa300 28.03.2019 19:44

Zgłoś

Mój pies nazywa się Borys. Jest to duży pies rasy nowofunlad, który jest samcem. Jego maść jest brązowa.To najżadsze ubarwienie tej rasy psa.
Borys lubi spacery a także jeśli rzuca mu się patyk. Jego ulubione miejsce do hasania to las na granicy Popielowa i Jankowic. Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym. Dawno już przestał być szczeniakiem ale do dziś lubi bawić sie piłką. Gdy przychodzę ze szkoły radośnie mnie wita szczekając. Borysa zabieram wszędzie gdzie mogę. Jest moim wiernym towarzyszem. Gdy pada deszcz bardzo się smuce, ponieważ nie mogę z nim pobawić lub wyjść na spacer. Gdy jest ciepło uwielbia gdy naleję mu zimnej wody do miski aby się ochłodził.
Moim zdaniem warto zawsze mieć u boku takiego przyjaciela. Nigdy Cię nie opuści i zawsze będzie wiernym towarzyszem zabaw.

0
0

oxytocyna 27.03.2019 22:48

Zgłoś

Mój pies ma na imię Rudy i jest kundelkiem. Ma długie,stojące uszy, które słyszą nawet najmniejszy szelest. Jego oczy są koloru brązowego i są niezwykle bystre. Zawsze, gdy wypatrzy kota, to jego źrenice rozszerzają się szeroko. Jego sierść jest dwukolorowa - lekko rudawa na pyszczku i brzuszku, brązowa natomiast na plecach i tylnich łapach. Ma różowy nos i długi język z plamką na środku. Jego pazury są długie i prawie białe. Głośno szczeka, gdy ktoś zapuka do drzwi i potrafi wysoko skakać, gdy chce czegoś dosięgnąć. Potrafi kilka sztuczek takich jak siad, daj głos, turlaj się czy leżeć. Pies ma długi, brązowy ogon, którym merda, gdy tylko wracam do domu. Rudy jest rasowym kundelkiem sięgającym do kolana, ale za to wielkim sercem, przyjacielem rodziny.

1
0

Vebulka 27.03.2019 19:28

Zgłoś

Pies-czworonorzny przyjaciel człowieka który wydaje głos hau hau lubi gryźć kości i ma rurzne rasy

0
2

Potrzebujesz pomocy?

Charakterystyki (Język polski)

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.