Podziękowanie

Przykłady podziękowań

Podziękowanie za gościnę (podziękowanie nieformalne)

Kochana Aniu, drogi Piotrze, 

po powrocie do domu postanowiłam od razu do Was napisać. Dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie i za to, że gościliście mnie i mojego pieska przez tak długi czas. Dzięki Wam spędziłam wakacje marzeń, zwiedziłam Paryż i byłam w miejscach, które wcześniej znałam tylko z filmów. Raz jeszcze dziękuję i mam nadzieję, że wkrótce będę miała okazję, żeby się Wam odwdzięczyć. 

Całuję, 

Wasza przyjaciółka, Karolina. 

 

Podziękowanie za przyjęcie urodzinowe i prezent (podziękowanie nieformalne)

Kochani, 

dziękuję Wam za wspaniałe przyjęcie urodzinowe, życzenia (oby wszystkie się spełniły!) oraz za trafione, piękne upominki (zawsze wiecie, co mi się przyda!). Naprawdę nie spodziewałam się, że uda się nam wszystkim spotkać w moje urodziny. Byłam zaskoczona i wzruszona. Wasza obecność była dla mnie najlepszym prezentem. Dziękuję raz jeszcze. Mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo. Ściskam Was mocno, 

Wasza Agnieszka. 

 

Podziękowania dla wychowawczyni na zakończenie szkoły podstawowej (podziękowanie półformalne)

Droga Pani Ewo, 

jesteśmy wdzięczni za te cztery wspólnie spędzone lata. Dziękujemy za Pani ogromną cierpliwość i wyrozumiałość; za to, że oprócz wiedzy o świecie, przekazała nam Pani wiedzę o tym, jak grać do jednej bramki, rozwiązywać konflikty i cieszyć się każdą chwilą. Dzięki Pani wiemy, że oceny nie są w życiu najważniejsze, ale to, jak wykorzystamy naszą wiedzę i talent w dorosłym życiu.

Nigdy nie zapomnimy klasowej wycieczki integracyjnej, prób kółka teatralnego, czy godzin wychowawczych, na których mogliśmy mówić o wszystkim, zamiast tylko słuchać. Wiemy, że będzie miała Pani wiele klas, ale jesteśmy przekonani, że żadna z nich nie będzie taka jak my. Choć nasze drogi się rozchodzą, zawsze pozostaniemy Pani szalonymi dzieciakami. 

Z najlepszymi życzeniami i z wdzięcznością,

Uczniowie klasy 8a, rocznik 2020/2021.

 

Podziękowanie za przekazanie fantu na aukcję charytatywną (podziękowanie formalne, oficjalne)

Szanowni Państwo,

dziękujemy za przekazania na licytację koszulki z autografami jurorów programu  „The Voice of Poland”. Koszulka została wylicytowana za dziesięć tysięcy złotych i pozwoliła na przygotowanie aż dwudziestu świątecznych paczek dla naszych podopiecznych. Dzięki Państwa podarunkowi dokładnie tyle rodzin będzie miało wspaniałe święta Bożego Narodzenia. Dziękujemy raz jeszcze, w imieniu naszych podopiecznych oraz ich rodzin. 

Z najlepszymi życzeniami, 

Prezes Fundacji Świąteczna Paczka,

Jan Kowalski

 

Podziękowanie za pozytywne rozpatrzenie wniosku o przyjęcie na staż (podziękowanie formalne, oficjalne)

Szanowni Państwo, 

dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na staż w Państwa firmie. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ wiem, że pracują Państwo dla najlepszych firm w Polsce i Europie. Cieszę się, że będę mogła dołączyć do zespołu ekspertów, od którego na pewno wiele się nauczę. Zrobię wszystko, aby udowodnić, że podjęli Państwo słuszną decyzję, przyjmując mnie do swojego zespołu. 

Z wyrazami szacunku, 

Anna Nowak

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.

Polityka Cookies. Prywatność. Copyright: INTERIA.PL 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.