Zajęcia artystyczne:

Rysujesz w zeszycie na każdej lekcji, albo za każdym razem słysząc muzykę masz ochotę tańczyć? Może jesteś artystyczną duszą i śpiewasz nawet pod prysznicem? Jeżeli tak, to artystyczne zajęcia pozaszkolne są dla ciebie stworzone.

1. Taniec - co piątek oglądasz Taniec z Gwiazdami, a może wolisz poruszać się w rytmach You Can Dance? Tańczysz wszędzie i uwielbiasz to robić. Skoro tak, to może czas zapisać się na treningi? Możesz wybierać między: tańcem towarzyskim, hip hopem, jazzem, tańcem współczesnym czy dancehallem. Koszty miesięczne uzależnione są od rodzaju preferowanego tańca, a wahają się pomiędzy 80 a 120 zł za 4 wejściówki. 

2. Śpiew - uwielbiasz śpiewać i widzisz siebie na wielkich scenach? Zapisz się na zajęcia wokalne! Oprócz chęci śpiewu, musisz posiadać także talent – to podstawowy warunek przyjęcia. Koszt zajęć to około 350 zł w szkołach wokalno-aktorskich, a w osiedlowych domach kultury wynosi około 36 zł.

3. Rysowanie i malowanie - chciałbyś, aby twoje obrazy wisiały w muzeach? A może po prostu chcesz lepiej rysować? Jeśli tak, to czas znaleźć odpowiednie kursy. Miesięczne zajęcia kosztują od 200 do 350 zł. Nauka rysunku jest kosztowna, ·ale dzięki niej można zdecydowanie łatwiej dostać się na wymarzone studia – architekturę, grafikę lub kierunki artystyczne.

4. Gra na instrumencie - od zawsze marzyłeś aby zagrać na gitarze, a może już grasz na jakimś instrumencie, ale chciałbyś to robić lepiej? W takim razie to najwyższy czas, aby spełnić swoje marzenia. Możesz zapisać się do szkoły muzycznej lub chodzić na zajęcia prywatnie. Koszt nauki gry na instrumencie wynosi około 60 do ponad 300 zł. 

Zajęcia edukacyjne:

Czujesz, że masz problem z danym przedmiotem? A może wręcz przeciwnie, radzisz sobie dobrze, ale chciałbyś wybić się nad szkolny poziom? Jeśli tak, to warto przejrzeć ofertę zajęć edukacyjnych.

1. Języki obce - chciałbyś porozumiewać się w różnych językach? Poznawać nowe kultury lub wyjechać na wymianę ze szkoły lub uczelni? W takim razie nauka języków obcych, powinna być dla ciebie idealna. Ceny za korepetycje z języków uzależnione są od tego czy: będą to zajęcia indywidualne czy grupowe, oraz czy wybierzesz szkołę językową, czy prywatne zajęcia. 

2. Korepetycje z przedmiotów - jak myślisz o matematyce to boli cię brzuch? A może to język polski sprawia ci największe problemy? Jeśli przestałeś sobie radzić samodzielnie zainwestuj w korepetycje – zobaczysz, że zrozumienie trudnych zagadnień przyjdzie Ci dużo łatwiej! Ceny za zajęcia prywatne wynoszą około 50-90 zł za 1,5 h nauki.